Sultanlar LigiManşetUncategorized

Galatasaray Kadın Voleybol Takımının forma numara üstü sponsoru Tunç Holding oldu

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Kadın Voleybol Takımımızın forma numara üstü sponsoru Tunç Holding oldu

Kulübümüz ile ülke sporunda uzun süredir yaptığı iş birliklerini büyüterek sürdüren enerji ve akaryakıt piyasasının önde gelen markalarından Tunç Holding A.Ş. yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Tunç Holding, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızın forma numara üstü sponsoru oldu.

Sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Saruhan Cibara ve Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dinçer Azaphan’ın katılımıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

İmza töreninde Voleybol Takımları İdari Menajeri Neslihan Turan, Kadın Voleybol Takım Menajeri Asuman Baş, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Ataman Güneyligil, Takım Kaptanımız Gizem Güreşen ile oyuncularımız Bihter Dumanoğlu, Gamze Kılıç, Beren Yeşilırmak ve Anthi Vasilantonaki de yer aldı.

Sözlerine Tunç Holding’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek başlayan Mehmet Saruhan Cibara şu açıklamaları yaptı:

“Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dinçer Azaphan, voleybol takımımızın değerli mensupları, yazılı ve görsel medyamızın seçkin mensupları hepiniz bugünkü lansmana hoş geldiniz. Amatör şubelerde sponsorluk çok önemli. Özellikle voleybol dalında bize resmi olarak yaratılan desteklerin haricinde bu tip bireysel, kurumsal, özel sponsorluk anlaşmaları son derece önemli. Bütçemizin de çok büyük bir kısmını oluşturuyor. Buna ulaşmak için de sponsorluk ve pazarlama departmanımız son derece sıkı ve yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu sebeple bugün toplantıya katılmasını planladığımız Başkan Yardımcımız Cemal Özgörkey de maalesef bu sebeple katılamadı. Burada önemle vurgulamak istediğim iki nokta var. Birincisi kulübümüz ile Tunç Holding’in neredeyse geleneksel dayanışması. İkincisi de kadın voleybol takımımızın kulübümüzün en istikrarlı şubesi olarak yoluna devam etmesi. Umarım bundan sonra da aynı şekilde devam eder. Tunç Holding bize sadece voleybolda değil, sadece geçen senede değil uzun zamandır futbolda, kadın futbolda, tekerlekli basketbolda sonuna kadar destek vermiş, ayrıyeten bu sözleşmelerin dışında da gönül bağı dolayısıyla da maddi manevi katkılarda bulunmuştur. Hepinizin huzurunda Dinçer Bey’e çok teşekkür ediyorum. Umarım bu çalışmalarımızda bu şekilde devam eder.

Galatasaray Kadın Voleybol Takımı son 11 senede 10 sene Avrupa Kupaları’nda yarı final, 4 kere de final oynadı. Henüz bir kupa getiremedik. İnşallah bu iki senelik görev sürecimizde onu da getirecekler ben onlara inanıyorum. Bu sene iyi bir takım kurduk. Şu anda iki yabancıyla oynuyoruz ama Dinçer Bey’in katkılarından sonra üçüncü yabancıyı da almaya karar verdik. Bu ay içerisinde pasör çaprazımız Amerika’dan getirilecek. Bunun da müjdesini şimdiden vermek istiyorum.

Sponsorluk çalışmaları sırasında, takımın oluşturulmasında, bu kontratların imzalanmasında, Cemal Özgörkey başkanın önderliğinde Evrim Timur hanımın liderliğinde, çok sıkı ve yoğun çalışan bir pazarlama departmanımız var. Duygu Gençal, Filiz Umur ve Ayşe Gür hanıma teşekkür etmek istiyorum. Bir sponsorluk daha bekliyorum onlardan inşallah onu da getirecekler.”

Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dinçer Azaphan ise şu ifadeleri kullandı:

“Galatasaray Spor Kulübü sadece futboldan ibaret değil, voleybol, basketbol, tekerlekli sandalye basketbol, satranç, yelken, sutopu hepsi bir aile… Bugün de burada voleybola sponsor olmak beni daha da heyecanlandırdı. Oyuncularımızın ve Ataman hocamızın burada olması, Mehmet Bey’in bu işin içinden gelmesi hepimizi bir aile olarak birleştirdi. Basın mensuplarına da teşekkür ediyorum. 15 gün önce yine buradaydık. Cemal başkanımla haftaya bir daha görüşürüz demiştik şakayla karışık. Şaka ciddiye bindi. İnşallah buradan diğer kurumlar, diğer iş insanları da bizi izliyordur. Kulübümüzün, markamızın ne kadar büyük olduğunu ben şirketim ve şahsım olarak sponsor olduğum günden beri ikiye katlayıp bunu gördüm başkanım. Size ve kulübüme çok teşekkür ediyorum. Voleybola tekrar sponsor olduğum için de ayrı bir gururluyum. Geçen sene de sponsorduk aynı yere. Bu sene de sponsoruz. İhtiyaç olduğu sürece ben haftaya ya da ne zaman istenirse kulübümle yine yola çıkmaya hazırım.”

Basın toplantısının tamamını YouTube kanalımızdan seyretmek için tıklayın!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.