ManşetMilli Takımlar

Filenin Sultanları’na ODTÜ’den ‘Spor Onur Ödülü’

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından bu sene dokuzuncusu düzenlenen Kristal Ağaç Ödülleri’nde ‘Spor Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine; TVF Uluslararası İlişkiler ve Organizasyon Direktörü Nilüfer Shimonsky katıldı. Filenin Sultanları adına ödülü takdim alan TVF Uluslararası İlişkiler ve Organizasyon Direktörü Nilüfer Shimonsky teşekkür konuşmasında şunları söyledi:

“Filenin Sultanları’nı bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında ülkemize şampiyonluklar kazandıran kızlarımız hepimizi gururlandırdı. Sporcularımız yoğun maç programları nedeniyle bugün burada olamadılar. Takım kaptanımız Eda Erdem sizlere selamını iletmemi söyledi. A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2024 yılında Voleybol Milletler Ligi ve Paris 2024 Olimpiyatları’nda mücadele edecekler. Umuyorum ki bu başarılarını devam ettirerek hepimizi gururlandırmaya devam edecekler. A Milli Kadın Voleybol Takımımızı bu ödüle layık gören tüm ODTÜ öğrencilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kristal Ağaç Ödülleri, girişimcilik başta olmak üzere pek çok alanda ismini duyurmuş kişilerin ödül aldığı bir ödül töreni olup, akademisyenler, öğrenciler ve sektör profesyonellerinin katılımlarıyla, bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bir gece yaşatmaktadır. Bu yıl da girişimcilik ve farkındalık vizyonumuzla, törenimizde, alanında başarılı girişimcilerimize sektöründe ilham veren kişi/kurum/kuruluşlara “ODTÜ öğrencilerinin oylamalarıyla” yapılan anket sonucuna göre birincilere ödüllerini takdim edeceğiz. Bu ödüller aracılığıyla ülkemizde girişimcilik faaliyetlerini tanıtmak ve bu alanda farkındalık oluşturmayı amaçlamaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.