ManşetLigler

Fenerbahçeli yönetici Simla Türker Bayazıt, voleybolcularla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt, voleybolcularımızla Topuk Yaylası’nda bir araya geldi

Voleybol Şubemizden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyelerimiz Simla Türker Bayazıt, yeni sezon hazırlıklarını Serkan Acar Resort&Sport Topuk Yaylası’nda sürdüren Erkek ve Kadın Voleybol Takımımızla öğle yemeğinde barbekü partisinde bir araya geldi.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız 11 Ağustos’ta başladığı Topuk Yaylası kampını bugün tamamlarken; Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız ile 1.Lig Kadın Takımımız Fenerbahçe Terrazzo ve 2.Lig Kadın Takımımız ise bugün itibarıyla sezon hazırlıkları için Düzce’ye gitti.

Voleybol Şubemizden Sorumlu Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt da takımlarımızın kampını ziyaret etti; sporcu, teknik ve idari heyetlerle yemekte bir araya geldi.

Tesisimizin bahçesinde gerçekleştirilen ve oyuncularımız ile teknik heyetimizi bir araya getiren barbekü organizasyonu keyifli anlara da sahne oldu.

Organizasyonun ardından Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, 1.Lig Voleybol Takımımız Fenerbahçe Terrazzo’nun antrenmanını izledi.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız ile 1.Lig Kadın Takımımız Fenerbahçe Terrazzo ve 2.Lig Kadın Takımımız yeni sezon hazırlıklarını 23 Ağustos’a kadar burada sürdürecek.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fenerbahçe Voleybol (@fbvoleybol)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.