Manşet

Eda Erdem Dündar: “Kaptan, her yerde Kaptan.”

Milli takım ve Fenerbahçe Opet’in takım kaptanı, başarılı orta oyuncu Eda Erdem Dündar, instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

 

View this post on Instagram

 

🔺 7 yıl önce, fırsat buldukça profesyonel hayatımızdan olabildiğince uzaklaşmak, farklı bir yaşamı tecrübe etmek ve voleybol sonrası ihtiyaç duyacağım mücadele ruhuna yeni bir pencere açabilmek için, doğayı rakip seçmiş ve yelkenli fikriyle tanışmıştık. ⛵️⁣⁣ ⁣⁣ 🔺 Gel zaman git zaman; bu tanışıklık bir tutkuya ve yaşam biçimine dönüştü. Bazen huzur ve özgürlük, bazen de doğaya karşı, ona saygı duyarak verilen bir mücadele. 💆🏻‍♀️⁣⁣ ⁣⁣ 🔺 Bir proje için denizde geçen bir günde hissettiklerimizin bir kısmını, bu kısa filmin içerisine sığdırmak istedik. 🎥⁣⁣ ⁣⁣ 🔺 Deniz, insana sunabileceği sonsuz öğretiyi içinde barındırıyor. Yeni keşiflere, mutlu günlere… ⛱⁣⁣ ⁣⁣ 🔺 Rüzgarınız kolayına, denizleriniz sakin, neşeniz daim olsun. (Sadun Boro) ⚓️

A post shared by Eda Erdem (@edaerdem14) on

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.