ManşetLigler

Ceyna Yavuz Yıldızlı Sohbetler’e konuk oldu

İşte canlı yayından öne çıkan satır başları.

‘’Karşıyaka öncelikle iyi bir birey olmanı sağlıyor’’
Karşıyaka’nın altyapısı her zaman güçlüydü. Her zaman sporcuya önem veren bir kulüp. Karşıyaka’da hep iyi antrenörlerle çalışma fırsatım oldu. Çok güzel zaman geçirdim ve çok güzel öğrendim voleybolu. Öncelikle senin iyi bir birey olman için çaba sarf ediyorlar. Voleybol bir yana önce iyi bir birey olmanı istiyorlar ki işini öyle sağla diyorlar. Karşıyaka benim büyüdüğüm yer, hem voleybol anlamında hem de normal yaşantı anlamında. Karşıyaka’ya çok saygı duyuyorum. Kendimi çok şanslı hissediyorum orda büyüdüğüm için.

‘’Yıldız Milli Takımı’nın verdiği tempo hala hayatıma yansıyor’’
Yıldız Milli Takımı benim için çok farklı tecrübeydi. Benim için çok yararlıydı. Ben bunu zaman geçtikçe aslında daha iyi anlıyorum. O milli takımın verdiği tempo benim hayatıma yansıyor ister istemez. Bu konuyla ilgili kendimi çok mutlu ve gururlu hissediyorum bununla ilgili.

‘’Muratpaşa Belediyesi ile çok güzel başarılara imza atacağız’’
Benim tek hedefim kendimle aslında. Olabildiğim en iyi olmaya çalışıyorum. Kendimi en üst seviyeye çıkarmaya çalışıyorum zaten sonra devamı gelir. Muratpaşa Belediyesi’nde oynayacağım için çok heyecanlıyım. İçinde olmak istediğim bir takımdı. Bir an önce sahada olmak istiyorum diyebilirim. Muratpaşa Belediyesi ile çok güzel başarılara imza atacağız hep beraber.

Canlı yayının tamamı için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.