1. LigManşetLigler

Bolu Belediyespor’un antrenörü Salih Yergin açıklamalarda bulundu

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi takımlarından Bolu Belediyespor’un antrenörü Salih Yergin açıklamalarda bulundu.

Bolu Belediyespor’un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda yer alan, Salih Yergin’in açıklamaları şöyle:

“SALİH HOCADAN DEĞERLENDİRME “KAZANIYORUZ AMA İSTEDİĞİMİZ GİBİ DEĞİLİZ”

TVF Sigorta Shop Kadınlar 1. Liginde oynadığı 7 maçı da kazanan Bolunun Sultanları Bolu Belediyespor Kadın Voleybol takımımızda baş antrenörümüz Salih Yergin maç yapmadan geçirecekleri haftayı izin kullanmadan antrenman yaparak değerlendirdiklerini, gösterilen ilgi ve desteğe karşı Bolu’yu ve Bolu Belediyespor’u en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirtti.

“Yedi haftadır kazanıyoruz ama şu an istedigimiz kadar iyi oynamıyoruz, sadece tecrübemiz ile kazanmayı beceriyoruz diyen Yergin “Oyuncularımız ideal kadro olarak daha üç resmî maçı bi arada oynadılar ve daha iyi olacaklar. Sporcularımın hepsi elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Çok çalışıyoruz takımın katılımı ve özverisi çok iyi. Maç içinde zaman zaman olağanüstü tempolar yakalayabiliyoruz önünde veya arkasında oyunda iniş çıkışlar yaşıyoruz ama doğru işleri yaparak kazanıyoruz. Tabi ki bu parametreler karşımızdaki takımın temposu ile ve kalitesi ile de ilişkili olabiliyor” dedi.

“BAY GEÇMEMİZE RAĞMEN ÇALIŞMALARIMIZI İZİN KULLANMADAN SÜRDÜRÜYORUZ”

Bu zamana kadar kazandıklarını ama kapasitemizin daha yüksek olduğunun altını çizen antrenörümüz Salih Yergin “Bizim gibi bir organizasyonun maçlarda çok daha efektif oynayan ve maçları çok daha net bir üstünlük ile koparan bir takım olması gerektiğini düşünüyorum. Bu hafta ligde bay geçiyoruz. O yüzden daha fazla çalışarak avantajımızı korumak istiyoruz. Koronavirüs veya herhangi bir sürpriz olmaması için bu arada izin yapmadan tedbirlerimizi de elden bırakmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

“BAŞKANLARIMIZDAN ÖNEMLİ DESTEK GÖRÜYORUZ”

Her kesimden destek gördüklerinin de altını çizen Kadın Voleybol takımımızın baş antrenörü Salih Yergin “Sağ olsunlar Belediye Başkanımız Tanju Özcan, Başkan Yardımcımız Rasim Özdemir bize her konuda tam destek oluyorlar, bizi yalnız bırakmıyorlar. İyi sonuçlar almak tabiki bizi de çok memnun ediyor. Eksik yönlerimizi arıyor onun üzerine çalışıyoruz . Transfer konusunda ise yetersiz gördüğümüz mevkiler için gerekirse çalışma yapılabilir . Doğru stratejiler uyguladık ve bütçemiz yendiğimiz ve yeneceğimiz bütün takıml”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.