4 Temsilcimiz, Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkacak

4 Temsilcimiz, Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkacak

Ülkemizi 2021 CEV Şampiyonlar Ligi, CEV Kupası ve Challenge Kupası’nda erkekler ve kadınlar kategorilerinde temsil eden kulüplerimiz, 23-24 Mart 2021 tarihlerinde Avrupa sahnesinde sahaya çıkacak.

Temsilcilerimizin maç programı şu şekilde:

TARİHMAÇKUPASAATYAYIN
23 MartTurkey Galatasaray HDI Sigorta – Saugella Monza ItalyCEV Kupası-Final 2.Maçı20.00TRT SPOR 2
24 MartTurkey Sistem9 Yeşilyurt – C.S.M. Volei Alba Blaj RomaniaChallenge Kupası-Final 2.Maçı15.00TRT SPOR 2
24 MartTurkey Ziraat Bankkart – Allianz Powervolley Milano ItalyChallenge Kupası-Final 2.Maçı18.00TRT SPOR 2
24 MartItaly Unet e-work Busto Arsizio – VakıfBank TurkeyŞampiyonlar Ligi-Yarı Final 2.Maçı20.00S Sport 2

Galatasaray HDI Sigorta-Saugella Monza: Temsilcimizin kupayı kazanabilmesi için öncelikle rövanş karşılaşmasından 3-0 veya 3-1’lik skorla galip ayrılması ardından kupayı kazanacak takımı belirleyecek olan altın seti kazanması gerekecek.

Sistem9 Yeşilyurt – C.S.M. Volei Alba Blaj: Temsilcimizin kupayı kazanabilmesi için rövanş karşılaşmasında elde edeceği her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set yeterli olacak.

Ziraat Bankkart – Allianz Powervolley Milano: Temsilcimizin kupayı kazanabilmesi için rövanş karşılaşmasından 3-0 veya 3-1’lik skorla galip ayrılması gerekecek. Ziraat Bankkart, 3-2 galip gelmesi halinde ise karşılaşma altın sete taşınacak.

VakıfBank – Unet e-work Busto Arsizio: Temsilcimizin turu geçebilmesi için rövanş karşılaşmasından 3-0 veya 3-1’lik skorla galip ayrılması gerekiyor. VakıfBank, 3-2 galip ayrılması halinde ise karşılaşma altın sete taşınacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.