Sultanlar LigiManşet

Türk Hava Yolları, Berin Yıldırım ile sözleşme yeniledi

Türk Hava Yolları genç yetenek Berin Yıldırım ile sözleşme yeniledi.

2016 yılından bu yana Türk Hava Yolları forması giyen ve performansıyla göz dolduran 1998 doğumlu Berin Yıldırım, önümüzdeki sezon yeniden Türk Hava Yolları’nın başarısı için mücadele edecek.

Berin Yıldırım transferiyle ilgili “Türk Hava Yolları’nda geçireceğim beşinci sezonum olacak. Buranın insana değer veren ve gelecek vaat eden bir kulüp olduğunu yaşayarak görmek benim için çok büyük bir şans. Hedefimiz Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde ilk 4 takım arasında yer almak ve hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum.” dedi.

Berin Yıldırım voleybola 2006 yılında Sarıyer Spor Kulübü’nde başladı. 2011 yılında Vakıfbank Spor Kulübü alt yapısına transfer oldu. Bu süre içinde iki defa Yıldızlar Türkiye Şampiyonluğu, bir kez Gençler Türkiye Şampiyonluğu, bir defa PAV Türkiye Şampiyonluğu 2015-2016 sezonunda Türkiye 3.lig Şampiyonluğu, Doğa Koleji ile bir kere Türkiye Liseler Şampiyonluğu ve bir kere de ikinciliği elde etti. 2016-2017 sezonunda THY ile 2. Ligden 1. Lige yükselme başarısı gösterdi. Yakaladığı ivmelenen performans ile takımıyla yeniden anlaşan Berin Yıldırım 2017-2018 sezonunda takımıyla beraber play-off etabında namağlup şampiyon olarak Vestel Venus Sultanlar Ligi’ne yükselme başarısı elde etti. Berin Yıldırım 2018-2019 sezonunda Türk Hava Yolları’nda forma giymeye devam etti ve takımın Vestel Venus Sultanlar Ligi’ni altıncı sırada bitirmesine büyük katkı sağladı. Türk Hava Yolları’nın 2019 Balkan Kupası’nı kazanmasında önemli rol oynadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.