Sultanlar LigiManşetLigler

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler’in Konuğu Su Zent Oldu

Shining Stars ”Yıldızlı Sohbetler”e hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta başarılı orta oyuncu Su Zent’i ağırlayan Yıldızlı Sohbetler programından önemli notlar şu şekilde:

”PANDEMİ DÖNEMİ KENDİME DÖNDÜĞÜM BİR SÜREÇ OLDU”
Pandemi dönemi kendime döndüğüm bir süreç oldu. Normalde yemek yapma yeteneğim olduğunu bilmiyordum, yemek yapmaya başladım. Evle aram hiç yoktu, ev işleriyle aram hiç yoktu bunları halletmeye başladım. Kendimi tanıdığım bir süreç oldu öyle söyleyebilirim.

”DİĞER SENELERE GÖRE DAHA FAZLA SAKATLIK OLDU”
Bu dönemde eve kapandığımız için tamamen evde kendi imkanlarımızla bir şeyler yapabildik. Bu da sonrasında hem mental olarak hem de fiziksel olarak bizi biraz düşürdü. Geri dönüşler biraz daha zor oldu. Bu sene bana sorarsanız diğer senelere göre daha fazla sakatlık oldu.

”GALATASARAY’DA VOLEYBOLA BAŞLAMAM BİR ŞEYLERE DAHA ÇABUK ADAPTE OLMAMI SAĞLADI”
Galatasaray çok profesyonel bir takım. Orada voleybola başlamam bir şeylere daha çabuk adapte olmamı sağladı. Orada altyapıya başlamam benim için çok büyük avantajdı o yüzden de çok mutluyum.

”VOLEYBOL ALTYAPISI ŞU AN ÇOK İYİ DURUMDA”
Voleybol altyapısı şu an çok iyi durumda. Alttan çok yetenekli sporcular geliyor. Hem fizik hem kafa için. Ülkemizde voleybol daha iyi bir seviyeye geldi. Altyapıdaki sporcularda daha bilinçli yukarı çıkıyorlar. Yaptıkları işi severek yapsınlar en önemli şey bu.

”PSİKOLOJİ OKUYORUM VE BİTİRMEK İSTİYORUM”
Voleybol haricinde psikoloji okuyorum ve bitirmek istiyorum. Sonrasında spor psikologluğu gibi bir düşüncem ve isteğim var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.

enterslots kdslots777 vegasgg autospin88 pilot138 jempol88 playbet88 luxury333 fit188 bigdewa megahoki88 warung168 rajacuan gas138 nusa365 gebyar123 harmonibet kencana88 bimabet max77 dragon77 infini88 vegasgg rajacuan vegasslot77 garuda999 vegashoki88 koinvegas mantul138 autowin88