Efeler LigiManşet

Selçuk Keskin: “Bazı şeyleri sahanın içinde çözmeliyiz”

Galatasaray Spor Kulübü’nün internernet sitesinde yer alan haber şöyle:

Selçuk Keskin: “Bazı şeyleri sahanın içinde çözmeliyiz”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın kaptanı Selçuk Keskin, ligde 3-2 mağlup olduğumuz Altekma maçının ardından Galatasaray TV’ye konuştu.

Şanssız bir yenilgi aldıklarını dile getiren Selçuk Keskin, “Kendi elimizdeki maçı kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Altekma ligin flaş ekiplerinden bir tanesi. İyi mücadele ettiler. 4. sette 4-5 sayı öndeydik. Bizim kalitemizdeki bir takımın maçı vermemesi lazımdı. 3-1 bitiyordu aslında. Basit hatalardan dolayı 2-2 oldu. Onun ivmesiyle Altekma daha iyi onyadı ve kazandı. Onları tebrik ediyorum.” şeklinde maçı değerlendirdi.

Takım olarak bir an önce toplarlanıp Afyon Belediye Yüntaş maçına hazırlanacaklarını dile getiren kaptanımız, “Tabii ki eksiklerimiz var. Bizim 3-4 oyuncumuz biliyorsunuz koronavirüsten dolayı antrenman yapamadı. Takım çalışması hiç yapamadık. Hem performans olarak hem takım taktiği olarak bazı eksiklerimiz var. Bunları bir an önce çözmemiz gerekiyor. Üç günde bir maç oynuyoruz. Çok fazla taktik antrenmanı yapamıyoruz yoğunluktan dolayı. Hemen kafamızı toparlayıp önümüzdeki Afyon maçına motive olmamız gerekiyor. Bazı şeyleri sahanın içinde çözmemiz gerekiyor. İnşallah onları çözüp önümüzdeki hafta Afyon’da mutlak galibiyet almamız gerekiyor. İnşallah bu galibiyeti alırız.” diyerek sözlerini noktaladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.