Sultanlar Ligi

Gizem Örge, Sarıyer Belediyespor galibiyetini değerlendirdi

Fenerbahçe Opet’in Sarıyer Belediyespor’u 3-0 yendiği maçın ardından Fenerbahçe Opet’in liberosu Gizem Örge, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Öncelikle karşılaşmayı değerlendiren ve ardından bireysel performansıyla ilgili konuşan Gizem Örge, CEV Şampiyonlar Ligi içinse şunları söyledi:

“Keyifli bir maçtı. Bugün tek aksadığımız noktanın servis manşet olduğunu söyleyebilirim. Net bir skor oldu. Yeni gelen oyuncularımızın da katkısıyla güzel bir ivme yakaladık. Her gün daha iyiye gidiyoruz. İyi defans yaptık. Net bir oyun vardı. Takımın oyunu iyiydi. Bu da sonucu getirdi.

Alabildiğim her topu savunmada almaya çalışıyorum. Geçen sene biraz top paylaşımında kararsızlıklar oluyordu ama takım arkadaşlarım da benimle oynamaya alıştıkları için artık herkes topları bana bırakıyor. Güzel bir sistem oldu.

Şampiyonlar Ligi’nde ilk etapta istediğimiz sonuçları alamadık ama son dönemde dediğim gibi takımın yakaladığı ivme umut verici. Stuttgart maçında da bunu biraz gösterdik. Bundaki sonraki maçlarımızda daha iyi performansla grubumuzu geçip, yolumuza bakacağız.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.