Eda Erdem Dündar: Bugün sahada çok güzel bir Fenerbahçe vardı

Eda Erdem Dündar: Bugün sahada çok güzel bir Fenerbahçe vardı

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Eda Erdem Dündar: Bugün sahada çok güzel bir Fenerbahçe vardı

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı Eda Erdem Dündar, Eczacıbaşı VitrA galibiyetinin ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Bugün sahada çok güzel bir Fenerbahçe olduğunu dile getiren kaptan Eda Erdem Dündar, “Çok mutluyuz. Bugünkü mücadele çok büyük keyif verdi. Sahada gelgitler yaşadık ama Eczacıbaşı VitrA çok iyi bir benche ve ilk 6’ya sahip. Ve devam ediyorsunuz, kazanan adını finale yazdıracak, bunun getirdiği bir stres var. Ama biz bunun üstesinden bugün geldik. Aslında maça kötü de başladık. Sonrasında oyunu biz yönetiyorduk ama yapılan basit hatalar, o an topun bizi sevmemesi gibi çok fazla faktör var. Sonuca baktığınızda 3-2 ve adım gibi biliyordum bu maçın bizim olacağını. Çünkü bazen o his gelir. Bugün sahada çok güzel bir Fenerbahçe vardı. Çünkü yanımdaki tüm arkadaşlarımı oyunun her alanında hissettim. Hepimiz de sürekli pozitif konuştuk ve birbirimize ne olursa olsun yardım edeceğimizi, her topa atlayacağımızı konuştuk ve sonucunda da adımızı finale yazdırdık. Çok mutluyuz, çok çalışıyoruz. Bazen oluyor bazen olmuyor ama bugün şans bizden yanaydı. Tie break setini daha iyi oynadık O yüzden den takım arkadaşlarımı kutluyorum. Buraya gelen az sayıdaki taraftarımıza da çok teşekkür ederim. Şimdi önümüzde çok zorlu bir final olacak. Çünkü Vakıfbank dinlenmiş bir şekilde gelecek ve onlar da çok iyi bir ekip. İnşallah yine seyir zevki yüksek, kaliteli bir voleybol izlettirebiliriz.” dedi.

Her zaman sahanın içinde olmayı seven ve isteyen bir karaktere sahip olduğunu da dile getiren Kaptan, “Attığım toplara arkadaşlarım da katkı sağladı. Güzeldi, ben her zaman sahanın içinde olmayı seviyorum. Orta oyuncuyum ama keşke hiç liberoyla değişmesem. Benim hayalim budur; geri hücum yapayım, defans yapayım. Takıma bir nebze de olsa katkı sağlayabildiysem ne mutlu bana. Ben, oyunun içinde oldukça takım arkadaşlarıma daha fazla katkı verebiliyorum. Böyle bir karakterim var. Bugün de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. 3-2 kazandık, çok mutluyuz ve finaldeyiz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.