Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Ekipleri Yeni Sezona Hazırlanıyor

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Ekipleri Yeni Sezona Hazırlanıyor
29.05.2021
A+
A-

2020-2021 sezonunun sonuna gelirken Eczacıbaşı Geleceğe Smaç ekipleri bir yandan kampüs ziyaretleri yaparken bir yandan da yeni sezon sözleşmelerini yeniliyor.

17 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında İstanbul kampüsleri’nin yanı sıra Ankara, Kocaeli, Mersin, Bodrum, İzmir, Çorlu ve Bursa kampüslerinin sözleşmelerinin yenilenirken, yeni sezonun kampüs adaylarının da değerlendirmeleri yapılıyor.

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç İdari Sorumlusu Sırma Üç 2020-2021 sezonunu pandemi koşullarına rağmen çok başarılı olarak değerlendiriyor ve sezon boyunca 1200 sporcu ile çalışmaya devam ettiklerini, spor salonlarının kapalı olduğu dönemlerde bile görüntülü antrenmanlar ile çalışmaların sürdürüldüğünü belirtiyor.

11 yaş ve üstü takım sporcularının büyük oranda antrenmanlara devam ettiğini ancak voleybol okulu öğrencilerinin sayısında önemli bir düşüş olduğunu kaydederken, sistemin en büyük başarısının herhangi bir kampüste, herhangi bir dönemde tek bir covid vakasının bile yayılmamış olması ve tüm vakaların izole edilerek takıma ya da ekibe yayılmasının önlenmesi olarak ifade ediyor.

Yaz döneminde yoğun biçimde antrenmanlara devam edecek olan Geleceğe Smaç kampüsleri, 2021-2022 sezonu takımlarını da oluşturmuş ve takım kayıtlarını almış durumda. Takımlarda sınırlı sayıda kalan kontenjanlar için Haziran ayında seçme antrenmanları yapılacak ve yeni takım başvuruları değerlendirilecek.

İstanbul Şerifali Kampüsü sorumlusu Berat Özveren, Florya ve Ataşehir Kampüslerinin sorumlusu Serdar Bileke, ES Voleybol Baş Antrenörü Bülent Güneş, ES Voleybol Başkanı ve Geleceğe Smaç projesi idari sorumlusu Sırma Üç, Koşuyolu Kampüsü sorumlusu Filiz Uludağ

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç projesinin yönetim merkezi olan Kovan’da görev alan idari ve teknik ekipler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.