Bergama Belediyespor’da imza günü

Bergama Belediyespor’da imza günü
24.05.2022
A+
A-

Geçtiğimiz sezon Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Liginde grubunu şampiyon olarak bitiren ama çeyrek finallerde sezonu kapatmış olan Bergama Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, bu sezon 1. lige çıkma hedefi ile çok önemli sporcular ile anlaşma imzaladı.

Bergama Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü antrenör olarak takımın başına geçtiğimiz sezon Fethiye Bahçeşehir Kolejinde görev alan aynı zamanda U19 Milli Takımında yardımcı antrenörlük yapan Alper Kemal Kaygusuz ile anlaştı.


Alper Kemal Kaygusuz’un yardımcılığına da Kamilcan Karahan, Tarık Girgin ve Berkay Üstün yapacak.

Bergama Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Pasör olarak Gülen Göl, Meltem Coşkun ve Beril Ece Emre, libero olarak Neslihan Çengeltepe ve Didem Turan, pasör çaprazı olarak Burcu Bircan Evin ve Meltem Kuydere, orta oyuncu olarak Ayşe Nur Tekeli, Buse Gül ve Ayşe Zilayas, smaçör olarak Gizem Nur Saka, Cansu İsmaşloğlu, Şafak Karvan, Selin Azra Çimen, Bilge Çayıroğlu ve Petek Gülbinat ile anlaştı.


İmza töreninde Kulübün Onursal Başkanı ve Belediye Başkanı Hakan Koştu, Başkan Yardımcısı Cüneyt Umutlu, Kulüp Başkanı Muhammet Şahin ve Sponsor firmalar olan Ateş – Çelik, Canoğlu Matbaacılık ve Özgür Eğitim Kurumları yöneticileri katıldı.
Sporculara başarılarını ileten yönetim kurulu üyeleri yeni sezon için umutlu olduklarını dile getirdiler.