Bahar Akbay Yıldızlı Sohbetler’e Konuk Oldu

Bahar Akbay Yıldızlı Sohbetler’e Konuk Oldu
07.05.2021
A+
A-

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler’in konuğu PTT forması giyen Bahar Akbay oldu. İşte öne çıkan satır başları.

‘’Beni Marmaris’ten İstanbul’a götüren insan Zekai Abi’dir’’
Beylikdüzü’nde iken Hasan Hoca bizim saha dışında da bizimle ilgilenen bir insandı. Saha içinde de bizimle sürekli konuşurdu ama saha dışında da çok yardımcı olurdu. Beylikdüzü’ne gittiğim zaman da bana çok yardım etti. Zekai abi ise saha içinde olsun saha dışında olsun sürekli beni geliştiren bir insandı. Marmaris’ten İstanbul’a götüren insan beni Zekai Abi’dir. O istedi beni. O zamandan şu zamana kadar hep yanımda olan bir insan. Hep beni geliştiren bir insan. Varlığını da hep hissettiğim bir insan.

‘’PTT’de bizim için her şeyi yaptılar’’
Mehmet Abi ile birlikte Beylikdüzü’nde çalışmıştım. Oraya gittiğimde de Mehmet Abi vardı. Takımdan da birkaç kişiyle Beylikdüzü’nde oynamıştım o yönden çok şanslıydım. Gidince hiçbir sıkıntı yaşamadım. Takım arkadaşlarımla hep daha önce de oynuyormuşuz gibiydi. Takımla çok çabuk bir bütün haline geldik. PTT benim için yeni bir şehir de demekti. Ankara’ya geldim. İlk defa Ankara’da tek başıma kaldım. Bu da benim için yeni bir tecrübeydi. PTT kurumsallaşmış bir takım olduğu için çok iyiydi gerçekten. Bizim için her şeyi yaptılar ve desteklerini esirgemediler. Antrenman olarak da Mehmet Abi ile çalıştığım için biliyordum. Bu sene 16 takım olduğu için de sürekli antrenman yapmak ve pandemiden dolayı da hem yoğun hem de zor bir sezon oldu bizim için.

‘’Ruseva ile oynamak benim için çok büyük bir tecrübe oldu’’
PTT’de tecrübe olarak iyi insanlarla oynadım. Ruseva ile oynadım. O benim için çok büyük bir tecrübeydi. Onunla antrenman yapmak ve maçta beraber oynamak çok güzeldi. Ruseva’nın da tecrübelerinden faydalandım. O yüzden benim için güzel bir sezon geçti.

Bu keyifli sohbetin tamamı için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube hesabını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.