ManşetAltyapıUncategorized

Suadiye Voleybol’dan Anlamlı Mesaj: Evde Kaldık, Sevgimizi Göstermekten Geri Kalmadık

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Suadiye Voleybol Kulübü, Coronavirüs Covid19 pandemisi sebebiyle liglere verilen arada alt yapı takımlarındaki çalışmalarına evden devam ederken, dünyanın tek çocuk bayramı olma özelliğine sahip olan ve bu yıl 100. yılını idrak edeceğimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan’ı da unutmadı.
Sokağa çıkma kısıtlaması yaşanan bugünlerde sporcularını çektikleri bir video ile bir araya getirerek gerçekleştirilen etkinlikte voleybolcular vatanımıza, milletimize ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgilerini bir şarkı ile duyurmaya çalıştılar.
Suadiye Voleybol Kulübü ayrıca yaptığı yazılı açıklamada da şu görüşlerini dile getirdi:

23 Nisan 2020 Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımızın 100. Yılı.

Her yıl çeşitli ülkelerden gelen çocuklarla kutlamaya alıştığımız,dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan bu önemli günü, bu yıl korona virüsü nedeniyle el ele tutuşup, kucaklaşarak kutlayamıyoruz.

Sağlıklı bir gelecek için bu 23 Nisan hepimiz evlerimizde kalmak zorundayız.

Evde kaldık; ders çalıştık, kitap okuduk, spor yaptık, dans ettik, arkadaşlarımızın, ailemizin önemini daha çok anladık.

Belki zaman zaman çok sıkıldık ve beraber olacağımız gelecek günleri düşünerek sabrettik.

Ama hepsinden önemlisi;
Dışarıda bir araya gelemiyor olmamız, Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramımızın 100. yılını coşkuyla kutlamamıza engel olamayacağını düşündük.

Suadiye Kız Voleybol takımı olarak, bu özel günü bütün dünya çocuklarına armağan eden Ulu Önder Atatürk’e sevgimizi göstermek istedik.

EVDE KALDIK, SEVGİMİZİ GÖSTERMEKTEN GERİ KALMADIK..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.