Fısıltı Köşesi

Fısıltı Köşesi

Galatasaray A Kadın ve A Erkek Voleybol Takımlarının da antrenman yaptıkları Taçspor Tesisleri’nde yaklaşık 1 aydır duşların çalışmadığı dedikoduları dolaşıyor…
Galatasaray A Kadın ve A Erkek Voleybol Takımlarının da antrenman yaptıkları Taçspor Tesisleri’nde yaklaşık 1 aydır duşların çalışmadığı dedikoduları dolaşıyor… Eğer bu dedikodular doğruysa, duşların bu kadar uzun süredir çalışmama sebebinin ne olduğu merak konusu… (14.01.20201)

Çan Gençlik Kale Spor ile Ellen Braga ve Thais Souza’nın yolları neden ayrılıyor?
Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Çan Gençlik Kale Spor’un, Brezilyalı smaçörleri Ellen Braga ve Thais Souza ile yollarının ayrılmak üzere olduğu öğrenildi. Çan Gençlik Kale Spor’da ekonomik sıkıntıların yaşandığı, kulübün oyunculara maaşlarını ödemekte güçlük çektiği, iki Brezilyalı oyuncu ile yollarını ayırarak tasarrufa gitmeyi ve diğer oyuncuların maaşlarını ödemeyi planladığı dedikoduları dolaşıyor. (27.12.2020)

Ellen Braga ve Thais Souza Türkiye’de bir takımla mı anlaşacak?
Çan Gençlik Kale Spor ile yollarının ayrılmak üzere olduğu öğrenilen Brezilyalı smaçörler Ellen Braga ve Thais Souza’nın Türkiye’den bir takımla anlaşma ihtimalinin olduğu dedikoduları dolaşıyor. (27.12.2020)

Galatasaray 1. ve 2. Lig’de neden kendi ismiyle yer almıyor?
Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde Marmara Akademi, Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde ise Küçükyalı Yelken Spor ismiyle mücadele eden Galatasaray’ın neden bu liglerde kendi ismiyle değil de farklı kulüplerin isimleriyle yer aldığı merak ediliyor. Örnek olarak Fenerbahçe’nin de bu liglerde takımı bulunuyor ve Fenerbahçe direkt olarak kendi ismiyle mücadele ediyor. (26.12.2020)

Galatasaray’da harçlıklar mı kesildi?
Galatasaray’da alt yapı sporcularına verilen harçlıkların kesildiği dedikoduları dolaşıyor… Bu ödemelerin akibeti merak konusu… (26.12.2020)

Taçspor Tesisleri’nde ısınma konsunda sıkıntı mı yaşanıyor?
Galatasaraylı sporcuların da kullandığı Taçspor Tesisleri’ndeki lojman kaloriferlerinin yalnızca 20:00-00:00 arasında yandığı dedikoduları dolaşıyor… (26.12.2020)

Galatasaray’da herkes kendi yemek parasını mı ödedi?
Bursa deplasmanı(AXA Sigorta Efeler Ligi 22. hafta – Bursa Büyükşehir Belediyespor) dönüşünde Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nda herkesin kendi yemek parasını ödediği yönünde dedikodular var… (25.12.2020)

 


Önemli Bilgilendirme: Değerli ziyaretçilerimiz, “Fısıltı Köşesi” bölümünde yer alan içerikler tamamen dedikodu, söylenti ve duyumlardan oluşmakla birlikte, hiç bir garantisi bulunmamaktadır.