Dresdner SC maçı öncesi Galatasaraylı oyunculardan açıklamalar

Dresdner SC maçı öncesi Galatasaraylı oyunculardan açıklamalar

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Dresdner SC maçı öncesi oyuncularımızdan açıklamalar

Ülkemizi CEV Kupası kadınlar kategorisinde temsil eden Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımız, CEV Kupası çeyrek finalinde 27 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 19.00’da konuk edeceği Dresdner SC karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürüyor.

Antrenman sonrası takım kaptanımız Gizem Güreşen, oyuncularımız Nilay Karaağaç ve İlkin Aydın, Dresdner SC maçının hazırlıklarını Galatasaray Televizyonu’na değerlendirdi.

Oyuncularımızın açıklamaları şu şekilde:

GİZEM GÜREŞEN

“Umuyorum maçı kazanarak bir sonraki final turuna çıkmak istiyoruz. Covid nedeniyle rakiplerimiz maalesef gelemiyorlar. O yüzden tek maç üzerinden oynanacak. Biraz zorlu bir mücadele olacak. Rakibimiz gayet düzenli bir voleybol oynayan takım. Az hata yapan, iyi servis atan ve takım oyunu oynayan bir ekip. Biz iyi servis atarak, hatayı aza indirerek oynarsak kazanacağımıza inanıyorum. Kağıt üzerinde tabii ki biz daha iyiyiz ama voleybol az hata oyunu. Az hata yapan maçı kazanacaktır diye düşünüyorum. Umuyorum her şey güzel olur.”

NİLAY KARAAĞAÇ

“Hazırlıklar güzel gidiyor. Takım olarak en büyük hedeflerimizden biri de Avrupa Kupası. Tek maç üzerinden olmasını iyi bir şekilde avantaja çevirmemiz gerekiyor. Çünkü sahada 3 set boyunca iki takım da bütün her şeyi ortaya koyacak. Galip olan taraf olacağımıza inanıyorum. Yolumuza final grubunda devam etmek istiyoruz.”

İLKİN AYDIN

“Bizim için çok önemli bir maç. Şampiyon bitirmek istiyoruz. İyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Galibiyetle sonuçlanacağına inanıyorum.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.