ManşetLiglerDünya ve Avrupa

CEV’den Aziz Yener, Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya’ya Görev

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya ile MHGK Başkanı ve CEV Hakem Kurulu Üyesi Aziz Yener’i EuroVolley maçlarında görevlendirdi.

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Doç. Dr. Nurper Özbar, 19 Ağustos – 4 Eylül tarihlerinde Sırbistan, Bulgaristan, Hırvatistan, Romanya’nın ortaklaşa düzenledikleri 2021 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın Sırbistan’da oynanacak A Grubundaki  Sırbistan, Bosna Hersek, Azerbaycan, Belçika, Rusya, Fransa takımlarının mücadele edeceği maçlar ile 2.Tur, Çeyrek Final, Yarı Final ve Final maçlarının oynanacağı Sırbistan bölümünde ülkemizi temsil edecek.

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Ozan Çağı Sarıkaya ise 1 – 19 Eylül tarihlerinde Polonya, Çekya, Finlandiya ve Estonya’nın ortaklaşa düzenledikleri 2021 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın Polonya’da oynanacak olan A Grubunda Yunanistan, Ukrayna, Polonya, Portekiz, Belçika ve Sırbistan takımlarının mücadele edeceği maçlarda görev yapacak.

MHGK Başkanı ve CEV Hakem Kurulu Üyesi Aziz Yener de 1-9 Eylül tarihlerinde 2021 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın Estonya’da oynanacak D Grubunda Estonya, Letonya, Hırvatistan, Almanya, Fransa ve Slovakya takımlarının mücadele edeceği maçlarda Jüri Üyesi olarak ülkemizi temsil edecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.